Polska Grupa Idea jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której misją jest zaspokojenie gustów najbardziej wymagających klientów.

Nasze działania skierowane są na budowę stałych relacji biznesowych z naszymi klientami zarówno indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Nasze relacje kształtujemy poprzez profesjonalny i kompetentny dział handlowy, dla którego najważniejszy jest każdy klient. Wierzymy że handel to nie tylko wymiana usług i towarów lecz również personalne relacje oparte na wsłuchaniu się w potrzeby odbiorcy, indywidualne podejście i radość dostarczania towaru i usług spełniających oczekiwania naszych klientów.

W skład grupy wchodzą:

Centrum Reklamy Idea jest rzetelną i profesjonalną odpowiedzią na zapotrzebowanie instytucji i firm w zakresie przedstawienia swojej marki (czytaj więcej)

Centrum Zdrowia Idea jest kreatywną agencją, która tworzy i zleca produkcję artykułów zdrowotnych najlepszym firmą i instytucją. (czytaj więcej)

Wydawnictwo Użytkowe Idea to marka, która kreuje ekskluzywne i wyjątkowe pozycje książkowe, dzieła sztuki oraz publikacje kartograficzne. (czytaj więcej)

Włoski-styl.pl jest specjalistycznym sklepem w polskim e-commerce oferujący największy wybór produktów wykonanych tylko ze skór naturalnych. (czytaj więcej)